Spotkanie sieciujące 25 września 2019/ Kielce

25 września 2019 w Muzeum Dialogu Kultur odbyło się kolejne spotkanie sieciujące Świętokrzyskiego Programu Rozwoju Liderów „Liderzy dla Młodzieży”. W spotkaniu uczestniczyli: przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Pruś, absolwenci i uczestnicy 3.edycji, tutorzy, członkowie Rady Programowej, absolwenci Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności z regionu świętokrzyskiego. Celem spotkania było wzajemne poznanie się liderów, wymiana informacji i doświadczeń, zaprezentowanie akcji lokalnych. Rozmawialiśmy także o tym, czym świętokrzyskie przyciąga młodzież, czego młodym tu brakuje, jakie możliwości rozwojowe mają, jak młodzi mogą przyczynić się do rozwoju regionu oraz jakie zadania stoją przed Liderami dla Młodzieży.

To było dobre spotkanie pełne ważnych słów i rozmów. Była otwartość, wymiana, dialog i energia. Nowe znajomości i relacje zostały nawiązane, stare odnowione. W tym kontekście adekwatne wydają się słowa T. Kotarbińskiego z Traktatu o dobrej robocie „Do tego żeby się dobrze działo, potrzebne są młode ręce i stare głowy.” Świętokrzyskie ma jedno i drugie, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Dziękujemy Urząd Marszałkowski za profesjonalną relację i zdjęcia z części oficjalnej https://www.swietokrzyskie.pro/aktywnosc-mlodych-szansa-rozwoju-regionu-dobiega-konca-program-liderzy-dla-mlodziezy/

Dziękujemy Muzeum Dialogu Kultur za gościnę i pomoc organizacyjną.

Foto: Barbara Zamożniewicz 💖

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *